Onlajn nastava i kolaboracija

Poštovane kolege,
Na ovoj strani možete pronaći uputstva za izvođenje onlajn nastave i kolaboraciju među zaposlenima na daljinu.

SPISAK KOORDINATORA PO KATEDRAMA

Sve katedre Fakulteta su delegirale po jednog ili više članova koji su prošli obuku iz upotrebe sistema uključenih u izvođenje onlajn nastave.
Molimo Vas da, ukoliko su Vam potrebne, smernice ili pojašnjenja vezana za izvođenje onlajn nastave potražite od svog koordinatora.

OBAVEŠTENJA I SMERNICE

Onlajn alati Fakulteta

Podsećamo Vas da se na sve sisteme Fakulteta, pa tako i sistem za održavanje onlajn nastave, prijavljujete svojim eZaposleni korisničkim imenom i lozinkom.
Korisničko ime je u formatu “ime.prezime”, odnosno “ime.prezime-drugoprezime” latinicom, sva slova mala.
Ukoliko ne znate svoju lozinku morate se javiti Centru za informacione i komunikacione tehnologije mejlom na adresu cikt@med.bg.ac.rs .

VIDEO UPUTSTVA

Onlajn nastava – snimanje predavanja

Kako snimiti prezentaciju u PDF formatu

Pokretanje onlajn sastanka