/, Predavanja/Konferencija univerziteta Srbije raspisuje konkurs za izradu svog vizuelnog identiteta

Konkurs za izradu vizuelnog identiteta Konusa – poster

Konkurs je otvoren za sve studente osnovnih i master studija, do 30. aprila 2020. godine.

Za prvo mesto obezbeđena je novčana nagrada u iznosu od 10.000 RSD, a svi radovi koji po mišljenju žirija ispune unapred zadate kriterijume i budu ocenjeni kao uspešni, učestvovaće na virtuelnoj izložbi.

Pobednik će biti objavljen 1. juna 2020. godine na sajtovima svih 18 univerziteta – članova KONUS-a!

Više informacija o KONUSU-u možete pronaći na sajtu konus.ac.rs

2020-04-08T20:07:03+00:00 01.04.2020.|Naslovna Slajder, Predavanja|