Obaveštenje o nastavku rada Medicinskog fakulteta u prostorijama Fakulteta

////Obaveštenje o nastavku rada Medicinskog fakulteta u prostorijama Fakulteta

Obaveštenje o nastavku rada Medicinskog fakulteta u prostorijama Fakulteta

Poštovane koleginice i kolege,

U skladu sa obaveštenjem Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja od 5.5.2020.godine, Fakultet nastavlja sa radom u prostorijama Fakulteta  počev od 15.05.2020.godine.

Opšte uputstvo za primenu obaveznih preventivnih mera tokom trajanja  pandemije covid 19 na Fakultetu će biti blagovremeno objavljeno prema uputstvima Kriznog štaba i Instituta za epidemiologiju Fakulteta.

Odluke Nastavnog veća Fakulteta i Dekanskog kolegijuma o izmeni kalendara nastave i ispitnim rokovima i o načinu polaganja ispita i formiranja ocene do kraja školske 2019/20 godine su objavljene na internet stranici Fakulteta.

DEKAN

MEDICINSKOG FAKULTETA