///, Naslovna Slajder/Obaveštenje za studente koji se trenutno nalaze u Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini (Republici Srpskoj)

O B A V E Š T E NJ E

Dopuna obaveštenja studentima iz inostranstva

Detalje o postupku testiranja na COVID-19 studenti iz Crne Gore mogu pogledati ovde.
Detalje o postupku testiranja na COVID-19 studenti iz Bosne i Hercegovine mogu pogledati ovde.

Poštovani studenti sa teritorije Republike Crne Gore, sa teritorije Bosne i Hercegovine (Republike Srpske) koji se trenutno nalazite van granica Republike Srbije a imate obaveze na fakultetu krajem maja meseca vezane za junski ispitni rok,  molimo Vas da se u najkraćem roku, a najkasnije do srede 20.05.2020.godine do 13:00 časova javite mailom svom referentu godine:

Mejlovi zaposlenih u Službi za integrisane akademske studije:

ljiljana.cepic@med.bg.ac.rs- referent za prvu godinu

sladjana.markovic@med.bg.ac.rs – referent za drugu godinu

dragana.atanackovic@med.bg.ac.rs- referent za  treću godinu

zorica.glavaski@med.bg.ac.rs- referent za četvrtu godinu

violeta.vuletic@med.bg.ac.rs- referent za petu godinu

mica.sotirovic@med.bg.ac.rs-referent za šestu godinu

mara.popovic@med.bg.ac.rs-referent za strane studente

OBAVEZNO  pre kontaktiranja  nadležnog  referenta  ulogujte se preko vašeg naloga na Retikulum i klikom na link  na Retikulumu   http://reticulum.med.bg.ac.rs/moodle/mod/feedback/view.php?id=14789

popunite upitnik kako biste se našli na spisku koji će Univerzitet proslediti Vladinoj komisiji za davanje dozvola za ulazak u Republiku Srbiju.

NAPOMENA:

Sudenti koji su se već javljali mejlom na adresu dekanata i ostale mejl adrese, molimo da se ponovo prijave s obzirom da smo danas dobili zvanično obaveštenje iz Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.

2020-05-19T07:59:48+00:00 18.05.2020.|Naslovna, Naslovna Slajder|