CSNIRS – Izdavanje potvrde za oslobađanje od diplomskog ispita

/, Studenti, CSNIRS/CSNIRS – Izdavanje potvrde za oslobađanje od diplomskog ispita

CSNIRS – Izdavanje potvrde za oslobađanje od diplomskog ispita

Drage koleginice i kolege,

Centar za stručni i naučno-istraživački rad studenata će u narednom periodu izdavati Potvrde za oslobađanje od diplomskog ispita sredom od 10 do 11 časova.

Detalje procedure i spisak potrebnih dokumenata ćete pronaći u CSNIRS-ovom odeljku sajta i na ovom linku.

Potrebno je da popunjenu potvrdu (preuzeti ovde) dostavite na csnirsbg@gmail.com. Takođe, uz potvrdu ćete priložiti printscreen sažetka navedenih radova iz knjige sažetaka Konresa studenata biomedicinskoh nauka Srbije. Knjige sažetaka su dostupne za preuzimanje ovde (kartica ”Kongresi”). Studenti koji u potvrdi navode rad napisan i recenziran u školskoj 2019/2020. godini, umesto sažetka CSNIRS-u treba da dostave printscreen imejl poruke u kojoj se potvrđuje da je njihov rad pozitivno ocenjen i prihvaćen za prezentovanje na Mini-simpozijumu.

Svi zahtevi koji budu dostavljeni nakon utorka u ponoć moći će da se preuzmu naredne nedelje, u navedenom terminu.

Na raspolaganju smo vam ukoliko imate pitanja i nedoumice!

Veliki pozdrav,

Vaš CSNIRS