Primedbe na listu sa brojem bodova iz srednje škole – IAS

//Primedbe na listu sa brojem bodova iz srednje škole – IAS

Primedbe na listu sa brojem bodova iz srednje škole – IAS

Imena kandidata koji su se prijavili kroz program afirmativnih mera (lica sa posebnim potrebama i pripadnici romske nacionalne manjine ) neće se javno objavljivati.

Primedbe na listu sa brojem bodova iz srednje škole – Komisiji za upis studenata

Primedbe na listu sa brojem bodova iz srednje škole podnose se Komisiji za upis studenata ELEKTRONSKI NA MEJL prijemni.ispit@med.bg.ac.rs  u nedelju 28. juna 2020. od 10,30 do 13,00 časova ili preko Studentske službe Dekanat, ul. dr Subotića 8, prvi sprat .

Nakon ovog roka lista se smatra konačnom.

PREDSEDNIK
KOMISIJE ZA UPIS STUDENATA

Prof. dr Ivan Palibrk, s.r.

2020-06-27T13:58:56+00:00 27.06.2020.|Upis 2020|