/, Predavanja/1.07.2020. – Konkurs za izbor u zvanje i na radno mesto sa punim radnim vremenom za sledeće uže naučne oblasti (predmete)

UNIVERZITET U BEOGRADU
MEDICINSKI FAKULTET
BROJ:4071/1
DATUM: 24.06.2020.
B E O G R A D
Tel. 36 36 321; 36 36 320

NACIONALNOJ SLUŽBI ZA ZAPOŠLJAVANJE

REPUBLIKE SRBIJE

B E O G R A D

Gundulićev venac 23-25

Prijavljujemo Vam sledeća radna mesta i uslove za obavljanje poslova tih mesta

Dekan Medicinskog fakulteta u Beogradu objavljuje

K O N K U R S

za izbor u zvanje i na radno mesto sa punim radnim vremenom za sledeće uže naučne oblasti (predmete) :

1. 1 nastavnika za izbor u zvanje VANREDNOG PROFESORA za užu naučnu oblast BIOFIZIKA U MEDICINI na određeno vreme od 5 godina
  2. 1 nastavnika za izbor u zvanje VANREDNOG PROFESORA za užu naučnu oblast INFEKTIVNE BOLESTI na određeno vreme od 5 godina
  3. 1 nastavnika za izbor u zvanje VANREDNOG PROFESORA za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (endokrinologija) na određeno vreme od 5 godina
  4. 2 nastavnika za izbor u zvanje VANREDNOG PROFESORA za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija) na određeno vreme od 5 godina
  5. 1 nastavnika za izbor u zvanje VANREDNOG PROFESORA za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (dečja hirurgija) na određeno vreme od 5 godina
  6. 1 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast EPIDEMIOLOGIJA na određeno vreme od 5 godina
  7. 2 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast INFEKTIVNE BOLESTI na određeno vreme od 5 godina
  8. 1 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast PSIHIJATRIJA na određeno vreme od 5 godina
  9. 1 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast OFTALMOLOGIJA na određeno vreme od 5 godina
  10. 2 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast PEDIJATRIJA na određeno vreme od 5 godina
  11. 1 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (pulmologija) na određeno vreme od 5 godina
  12. 1 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (endokrinologija) na određeno vreme od 5 godina
  13. 1 nastavnika za izbor u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija) na određeno vreme od 5 godina
  14. 1 saradnika za izbor u zvanje ASISTENTA za užu naučnu oblast MEDICISNKA FIZIOLOGIJA na određeno vreme od 3 godine
  15. 1 saradnika za izbor u zvanje ASISTENTA za užu naučnu oblast SUDSKA MEDICINA na određeno vreme od 3 godine
  16. 1 saradnika za izbor u zvanje ASISTENTA za užu naučnu oblast STATISTIKA I INFORMATIKA U MEDICINI na određeno vreme od 3 godine

USLOVI  1- Završen Prirodno-matematički ili Fizički fakultet, VIII stepen stručne spreme, opšti i posebni uslovi predviđeni Zakonom o visokom obrazovanju i Pravilnikom o uslovima, načinu i postupku sticanja zvanja i zasnivanja radnog odnosa nastavnika i saradnika Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

USLOVI  2-13: Završen Medicinski fakultet, VIII stepen stručne spreme, opšti i posebni uslovi predviđeni Zakonom o visokom obrazovanju i Pravilnikom o uslovima, načinu i postupku sticanja zvanja i zasnivanja radnog odnosa nastavnika i saradnika Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

USLOVI  14-16: Završen Medicinski fakultet, VII stepen stručne spreme, opšti i posebni uslovi predviđeni Zakonom o visokom obrazovanju i Pravilnikom o uslovima, načinu i postupku sticanja zvanja i zasnivanja radnog odnosa nastavnika i saradnika Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Poseban uslov: kandidati koji konkurišu za kliničke nastavne predmete podnose dokaz o radnom odnosu na Klinici koja je nastavna baza Medicinskog fakulteta u Beogradu.

Prijave sa dokumentacijom o ispunjavanju uslova konkursa (u skladu sa Pravilnikom o uslovima, načinu i postupku sticanja zvanja i zasnivanja radnog odnosa nastavnika i saradnika Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu) podnose se Pisarnici Medicinskog fakulteta, u ul.Dr Subotića br.8 (Tel. 36-36-320; 36 36 321) u roku od 15 dana od objavljivanja konkursa.

KONKURS RASPISAN  U OGLASNIM NOVINAMA „POSLOVI“

dana 01.07.2020. godine

D E K A N