/, Naslovna Slajder, Upis 2020/VAŽNO OBAVEŠTENJE O PROŠIRENJU KONAČNE RANG LISTE IZ PRVOG – JUNSKOG UPISNOG ROKA

MEDICINSKI FAKULTET
UNIVERZITET U BEOGRADU
DATUM: 5.10.2020.g

Dekanski kolegijum Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beograd uz saglasnost Univerziteta u Beogradu doneo je  odluku broj IX -11 od 29.09.2020.god o proširenju konačne rang liste za upis 30 kandidata u satatusu samofinansirajućih studenata u školskoj 2020/2021 god. a prema redosledu na Konačnoj rang listi iz prvog-junskog upisnog roka.

Pravo na upis  sa konačne rang liste iz prvog junskog upisnog roka  ostvaruju kandidati od  mesta 534 zaključno sa mestom 563 na konačnoj rang listi .

Upis navedenih 30 kandidata će se obaviti 7.10. 2020 i 8.10.2020.god od 09 do 13 časova.

Ako se kandidat koji je ostvario pravo upisa ne upiše u predviđenom roku gubi pravo na upis i na njegovo mesto Fakultet će upisati narednog kandidata prema redosledu na Konačnoj rang listi iz prvog-junskog upisnog roka  PROZIVKOM u petak, 9.10.2020.godine u 10 časova u dekanatu na prvom spratu.

DEKAN MEDICINSKOG FAKULTETA

Prof dr Nebojša Lalić