Konkurs za prijem novih članova u redakciju časopisa Medicinski podmladak

///, Naslovna Slajder, Studenti/Konkurs za prijem novih članova u redakciju časopisa Medicinski podmladak

Konkurs za prijem novih članova u redakciju časopisa Medicinski podmladak

KONKURS ZA PRIJEM NOVIH ČLANOVA

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, pošaljite nam ⁠svoju biografiju (“CV”) na adresu: podmladak.med.bg@gmail.com. Pored osnovnih podataka, ne zaboravite da navedete vannastavne aktivnosti, volontiranje i naučne radove. Svi prijavljeni kandidati biće pozvani na intervju sa članovima Redakcije.

Posebno ohrabrujemo kolege sa mlađih godina studija da se prijave!

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, slobodno nam se obratite putem gore navedene mejl adrese, ili preko naše Facebook (Medicinski podmladak) ili Instagram stranice (m.youth).

Rok za prijavu je 25. oktobar 2020. do 23:59.

Čekamo vas!
Vaš ,,Medicinski podmladak”