Pismo Dekana

Poštovane kolege studenti Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu,

Epidemiološka situacija sa COVID-19 infekcijom na našem fakultetu postaje sve kompleksnija, uprkos naporima koje svi ulažemo da se preventivne mere poštuju i nastava održava u predviđenim okvirima. Zato vas molim da ostanete istrajni u poštovanju svih procedura koje je fakultet propisao u cilju minimiziranja prenosa SARS-CoV-2 virusa.

Takođe vas molim da se ukoliko dobijete neki od simptoma i znakova COVID-19 infekcije odmah javite putem telefona ili e-maila Studentskoj službi, kako bismo promptno reagovali i zaštitili ostale studente, nastavnike/saradnike i druge zaposlene na fakultetu.

To je za sada jedini način da epidemiološku sitaciju držimo pod kontrolom.

Prof. dr Nebojša Lalić, Dekan Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

2020-10-28T19:19:36+00:00 28.10.2020.|Naslovna Slajder|