Uvid javnosti 09.11.2020.

/, Predavanja, Uvid javnosti/Uvid javnosti 09.11.2020.

Uvid javnosti 09.11.2020.

Na osnovu člana 109. Statuta Univerziteta u Beogradu – Medicinskog fakulteta br. 25/H-2 od 19.03.2018. godine, donosim

O D L U K U

Stavljaju se na uvid javnosti referati o prijavljenim kandidatima na raspisanim konkursima za izbor nastavnika i saradnika za sledeće uže naučne oblasti:

1. Dva saradnika u zvanje asistenta za užu naučnu oblast HIGIJENA SA MEDICINSKOM EKOLOGIJOM
  2. Dva saradnika u zvanje asistenta za užu naučnu oblast HUMANA GENETIKA
  3. Jedan saradnik u zvanje asistenta za užu naučnu oblast MEDICINSKA FIZIOLOGIJA
  4. Jedan saradnik u zvanje asistenta za užu naučnu oblast SUDSKA MEDICINA
  5. Dva saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast NEUROLOGIJA
  6. Dva saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (ortopedija)
  7. Jedan saradnik u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast OFTALMOLOGIJA
  8. Dva saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (pulmologija)
  9. Dva saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (kardiologija)
  10. Tri saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast PEDIJATRIJA
  11. Dva saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast PSIHIJATRIJA
  12. Jedan saradnik u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast RADIOLOGIJA
  13. Pet saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast GINEKOLOGIJA I AKUŠERSTVO
  14. Tri saradnika u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast PEDIJATRIJA
  15. Jedan saradnik u zvanje kliničkog asistenta za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (alergologija)
  16. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (pulmologija)
  17. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast HIGIJENA SA MEDICINSKOM EKOLOGIJOM
  18. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (neurohirurgija)
  19. Tri nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast FARMAKOLOGIJA, KLINIČKA FARMAKOLOGIJA I TOKSIKOLOGIJA
  20. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast PSIHIJATRIJA
  21. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija)
  22. Dva nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast PEDIJATRIJA
  23. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija)
  24. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (pulmologija)
  25. Jedan nastavnik u zvanje docenta za užu naučnu oblast OFTALMOLOGIJA
  26. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast HISTOLOGIJA I EMBRIOLOGIJA
  27. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (neurohirurgija)
  28. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija)
  29. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (dečja hirurgija)
  30. Dva nastavnika u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast GINEKOLOGIJA I AKUŠERSTVO
  31. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (endokrinologija)
  32. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija-onkologija)
  33. Dva nastavnika u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija)
  34. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast HUMANA GENETIKA
  35. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast BIOFIZIKA U MEDICINI
  36. Jedan nastavnik u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast INFEKTIVNE BOLESTI
  37. Dva nastavnika u zvanje vanrednog profesora za užu naučnu oblast MEDICINSKA FIZIOLOGIJA
  38. Dva nastavnika u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (urologija)
  39. Jedan nastavnik u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (dečja hirurgija)
  40. Jedan nastavnik u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (kardiologija)
  41. Dva nastavnika u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast FARMAKOLOGIJA, KLINIČKA FARMAKOLOGIJA I TOKSIKOLOGIJA
  42. Jedan nastavnik u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (pulmologija)
  43. Dva nastavnika u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (neurohirurgija)
  44. Jedan nastavnik u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (nefrologija)
  45. Dva nastavnika u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast PATOLOGIJA
  46. Dva nastavnika u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (alergologija)
  47. Jedan nastavnik u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast MEDICINSKA I KLINIČKA BIOHEMIJA
  48. Jedan nastavnik u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast MIKROBIOLOGIJA
  49. Jedan nastavnik u zvanje redovnog profesora za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (ortopedija)

Referati komisija biće objavljeni na internet stranici Fakulteta (www.mfub.bg.ac.rs).

O b r a z l o ž e nj e

Članom 27. stav 4. Pravilnika o uslovima, načinu i postupku sticanja zvanja i zasnivanja radnog odnosa nastavnika i saradnika Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu br. 20/XVI-6 od 07.03.2018. godine propisano je da se referati stavljaju na uvid javnosti na internet stranici Fakulteta u trajanju od 30 dana.

Referati komisija sa materijalom sa konkursa nalaze se u Službi za kadrovske poslove Medicinskog fakulteta, sobe 207 i 209/I sprat, u ulici Dr Subotića broj 8. i mogu se pogledati svakog radnog dana od 10–14 časova, počev od 09.11.2020. godine do 08.12.2020. godine.

D E K A N

Medicinskog fakulteta