Početak pripremne nastave

Poštovani polaznici pripremne nastave za polaganje prijemnog ispita,

Obaveštavamo vas da pripremna nastava počinje   onlajn  5.12.2020.  i da će se tako održavati dok epidemiološki uslovi ne dozvole da se održava uživo na Medicinskom fakultetu.

Portal Fakulteta namenjen njenom izvođenju nalazi se na adresi:

pripremna-⁠⁠nastava.med.bg.ac.rs

Svi polaznici sada imaju otvorene korisničke naloge i to tako da im je:

Korisničko ime u formatu“ime.prezime“ ili „ime.prezime-⁠drugoprezime“, latinicom, sva slova mala, bez č, ć, ž, š,đ, dž ( c, c, z, s, dj, dz),
a lozinka u formatu „Ime.123“ gde je prvo slovo veliko, latinicom, bez č, ć, ž, š, đ, dž ( c, c, z, s, dj, dz).

U slučaju da imate problema sa prijavom na svoj nalog, proverite svoje korisničko ime i lozinku koju unosite na ljiljana.cepic@med.bg.ac.rs.

S poštovanjem,

2020-12-07T12:15:23+00:00 04.12.2020.|Naslovna Slajder|