16. godina Retikuluma

Za 16. godišnjicu Retikuluma, u utorak 22. decembra, na specijalnoj rođendanskoj tribini imamo vrlo posebnog gosta.

O „novom“ pedagoškom konceptu izokrenute učionice (flipped classroom) i njenoj primeni u nastavi medicine, kao i o tome kako je organizovana onlajn nastava na Medicinskom fakultetu u Zagrebu u doba aktuelne pandemije korone govori dr Mirza Žižak iz Zavoda za fiziologiju i imunologiju zagrebačkog Medicinskog fakulteta. Domaćin je dr Miloš Bajčetić.
Na tribini učestvuju i Dušanka Lukić i Una Lazić, studentikinje III godine medicine MFUB.

Broj mesta na tribini je ograničen na 150. Svoje mesto možete rezervisati na:

2020-12-22T17:11:00+00:00 22.12.2020.|Naslovna Slajder|