Zakazana je elektronska sednica Saveta Medicinskog fakulteta

/, Predavanja/Zakazana je elektronska sednica Saveta Medicinskog fakulteta

Zakazana je elektronska sednica Saveta Medicinskog fakulteta

Poštovani članovi Saveta Medicinskog fakulteta u Beogradu,

Obaveštavam Vas da će se VIII sednica Saveta Medicinskog fakulteta u Beogradu održati ELEKTRONSKIM PUTEM 28.12.2020. godine SA POČETKOM U 12,00  časova, saglasno odluci Saveta br.17/VII-2 29.07.2020.god. i u skladu sa aktuelnom epidemiološkom situacijom i merama za suzbijanje epidemije izazvane korona virusom.
Dnevni red sednice i materijal biće dostupan članovima Saveta putem linka koji će Vam Centar za informaciono komunikacione delatnosti (CIKT) dostaviti na mejlove 24.12.2020.god.
Molim Vas da neizostavno uzmete učešće u zakazanoj sednici Saveta zbog važnosti pitanja o kojima se odlučuje.

Zbog važnosti dnevnog reda  i kako bi se obezbedio kvorum za rad MOLIMO VAS DA UZMETE UČEŠĆE U SEDNICI.

Učešće u sednici možete potvrditi telefonom (kontakt telefon: 36 36 361 -⁠ Dragana Stojić) ili putem mejla na adresu: dstojic@med.bg.ac.rs

S poštovanjem,

Predsednik Saveta