Konkursi na platformi Mobion za Austriju, Nemačku, Sloveniju i Hrvatsku

////Konkursi na platformi Mobion za Austriju, Nemačku, Sloveniju i Hrvatsku

Konkursi na platformi Mobion za Austriju, Nemačku, Sloveniju i Hrvatsku

Poštovane kolege i koleginice,

Želimo da Vas obavestimo da su otvoreni novi konkursi na platformi Mobion za Austriju, Nemačku, Sloveniju i Hrvatsku. Konkursi se zatvaraju 19. Aprila. U ovom trenutku, u sferi medicine, dostupna je mobilnost u Sloveniji na nivou doktorskih studija.

U prilogu je uputstvo za obaveze studenata i osoblja UB pre, tokom i nakon mobilnosti koje je sačinila koleginica Marina Kostrica sa Univerziteta u Beogradu.

Što se tiče popunjavanja Learning, Teaching I Training Agreementa, obratite se direktno zaposlenima u Centru za međunarodnu saradnju Medicinskog fakulteta u Beogradu.

Student je u obavezi da proveri na stranom univerzitetu  na kojem jeziku se odvija nastava i taj jezik mora znati na B2 nivou. Za doktorske studije je dovoljno znanje engleskog jezika na B2 nivou.

S poštovanjem,
CENTAR ZA MEĐUNARODNU SARADNJU