/, Predavanja/24.02.2021.- Konkurs za izbor saradnika u zvanje KLINIČKOG ASISTENTA na Medicinskom fakultetu u Beogradu

Konkursi za nastavna i saradnička zvanja

UNIVERZITET U BEOGRADU
MEDICINSKI FAKULTET
BROJ: 915/1
DATUM: 24.02.2021.
B E O G R A D

DEKAN MEDICINSKOG FAKULTETA U BEOGRADU

OBJAVLJUJE

K O N K U R S

za izbor saradnika u zvanje KLINIČKOG ASISTENTA na Medicinskom fakultetu u Beogradu na određeno vreme od tri (3) godine za uže naučne oblasti:

1. 1 saradnik za užu naučnu oblast NUKLEARNA MEDICINA
  2. 1 saradnik za užu naučnu oblast RADIOLOGIJA
  3. 2 saradnika za užu naučnu oblast PSIHIJATRIJA
  4. 2 saradnika za užu naučnu oblast NEUROLOGIJA
  5. 2 saradnika za užu naučnu oblast PEDIJATRIJA
  6. 2 saradnika za užu naučnu oblast GINEKOLOGIJA I AKUŠERSTVO
  7. 1 saradnik za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (endokrinologija)
  8. 3 saradnika za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (nefrologija)
  9. 2 saradnika za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (hematologija)
  10. 1 saradnik za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (reumatologija)
  11. 1 saradnik za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (gastroenterologija)
  12. 1 saradnik za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (kardiologija)
  13. 2 saradnika za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija-urgentna hirurgija)
  14. 1 saradnik za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija-kardiohirurgija)
  15. 1 saradnik za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (opšta hirurgija-onkologija)
  16. 1 saradnik za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (neurohirurgija)
  17. 1 saradnik za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (urologija)
  18. 1 saradnik za užu naučnu oblast HIRURGIJA SA ANESTEZIOLOGIJOM (grudna hirurgija)

USLOVI KONKURSA:

Završen Medicinski fakultet sa prosečnom ocenom najmanje 8 (osam), VII2 stepen stručne spreme, završena odgovarajuća zdravstvena specijalizacija, upisane specijalističke akademske studije odgovarajućeg usmerenja, odnosno upisane doktorske studije i publikovano najmanje 5 (pet) radova  in extenso u časopisima sa recenzijom

ili

Završen Medicinski fakultet sa prosečnom ocenom najmanje 8 (osam), VII2 stepen stručne spreme, završena odgovarajuća zdravstvena specijalizacija, magistar nauka kome je prihvaćena tema doktorske disertacije

Poseban uslov: kandidati koji konkurišu za kliničke asistente podnose dokaz o radnom odnosu na klinici koja je nastavna baza Medicinskog fakulteta u Beogradu.

Prijave sa dokumentacijom o ispunjavanju uslova konkursa  podnose se Pisarnici Medicinskog fakulteta,u ul. Dr Subotića br.8 u roku od 15 dana od  dana objavljivanja konkursa.

D E K A N

MEDICINSKOG FAKULTETA