/, Specijalizacije, Specijalizacije - Aktuelno/Obaveštenje lekarima koji su prijavili specijalistički ispit za Aprilski ispitni rok 2021. godine

Ispitni rok za polaganje specijalističkih ispita na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu počinje 12.04.2021. i traje do 29.04.2021. godine.

Lekari koji u Aprilskom ispitnom roku polažu specijalistički ispit za polaganje praktičnog dela ispita potrebno je da imaju negativan PCR test ne stariji od 72 sata (posebno za grane specijalizacija koje podrazumevaju kontakt sa pacijentom).

Preuzmite u PDF formatu celo obaveštenje: