CSNIRS – peta tribina

/, Studenti, CSNIRS/CSNIRS – peta tribina

CSNIRS – peta tribina

Drage koleginice i kolege,

Peta edukativna tribina Centra za stručni i naučno-istraživački rad studenta biće održana u petak, 09.04. u 17h.

Tradicionalno, petu tribinu pod nazivom „Kako upropastiti rođenu prezentaciju” održaće prof. dr Miloš Bajčetić. Studenti koji prvi put prezentuju svoje radove, ali i studenti koji već imaju iskustva, moći će da saznaju kako da se na najbolji način izbore sa izazovima prezentovanja u onlajn okruženju.

Tribini se može pristupiti putem linka. Tribina će takođe biti snimljena i biće omogućeno naknadno gledanje.

Studenti koji prvi put pišu rad, u obavezi su da prisustvuju na najmanje 3 od 5 edukativnih tribina koje organizuje CSNIRS. Prema članu 13. Pravilnika o radu Centra za stručni i naučno-istraživački rad studenata, studenti koji ne ispune taj uslov neće moći da prezentuju rad na Mini simpozijumu.

Svim koleginicama i kolegama želimo mnogo sreće u savladavanju izazova koji su pred nama!

Vaš CSNIRS

2021-04-06T06:41:02+00:00 06.04.2021.|Naslovna Slajder, Studenti, CSNIRS|