Monografija Aktuelnosti u molekularnoj biologiji

////Monografija Aktuelnosti u molekularnoj biologiji

Monografija Aktuelnosti u molekularnoj biologiji

Poštovani,

Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo Univerziteta u Beogradu (IMGGI) ove godine pokreće izdavanje monografije/tematskog zbornika, pod nazivom „Aktuelnosti u molekularnoj biologiji“. Monografija/tematski zbornik ima za cilj da prikaže koje su teme obeležile istraživanja iz molekularne biologije u Srbiji i u svetu u prethodnoj godini.

Sadržaj ove monografije/tematskog zbornika nacionalnog značaja (M42) bi činili revijski radovi sa temama proizašlim iz doktorskih disertacija iz molekularne biologije odbranjenih u 2019.i 2020. godini. Pored toga, predviđeni su i revijski radovi kao prikazi tema iz molekularne biologije koje su obeležile 2020. godinu.

Prilog:

Monografija Aktuelnosti u molekularnoj biologiji-Pozivno pismo

Rok za prijavu radova je 15.05. 2021. Molimo Vas da pošaljete listu autora, naslov, i prikaz rada (100-150 reči) na sledeći link.

Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo

Univerzitet u Beogradu

2021-04-13T08:15:31+00:00 13.04.2021.|Naslovna Slajder|