/, Stipendije i fondacije/Konkurs za posao namenjen diplomiranim studentima- Saradnik u nastavi na Farmaceutskom fakultetu

Konkurs za posao, oglašen na sajtu Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu.
Pozicija Saradnik u nastavi na Farmaceutskom fakultetu, namenjena mladima koji su nedavno diplomirali na Medicinskom fakultetu ili očekuju da će diplomirati u nedeljama koje dolaze.

Konkurs se nalazi u nastavku:

Poslodavac Farmaceutski fakultet – Univerzitet u Beogradu
Pozicija Saradnik u nastavi (predmet Patofiziologija)
Broj mesta 2
Lokacija Beograd
Opis Izvođenje problemski orjentisanih seminara (vežbe) na predmetima Patofiziologija 1 i Patofiziologija 2
Uslovi – doktor medicine ili student medicine koji će Medicinski fakultet završiti najkasnije do 15.10.2021.

– prosečna ocena preko 8,00

– ukoliko kandidat nema upisane specijalističke akademske studije, iste može upisati u oktobru 2021. na Farmaceutskom fakultetu (studije finansira fakultet)

Način prijave Mole se kandidati da pošalju katku biografiju i propratno pismo na mejl: jasmina@pharmacy.bg.ac.rs

Nakon prijave obavezno popuniti kratak upitnik na linku: https://rb.gy/nsrhqe