/, Kontinuirana, Predavanja/Poziv za uvodna predavanja za online KME “Vakcine za prevenciju infekcije virusom SARS-CoV-2 i oboljenja COVID-19”

Drage kolege,

Pozivamo vas da učestvujete u uvodnom predavanju za online KME „Vakcine za prevenciju infekcije virusom SARS-CoV-2 i oboljenja COVID-19“ u organizaciji Katedre za imunologiju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Ovim putem se prijavljujete za online predavanja koja će nakon akreditacije pratiti online test koji učesnicima omogućava sticanje KME bodova.

Prijava za online predavanja se nalazi na sledećem linku:

Vreme održavanja predavanja: utorak, 9.11.2021. godine u 17:30č.

Predavanja će se održati preko video linka na Zoom platformi koji će učesnici dobiti na email adresu 9.11.2021.godine.

Molimo vas da proverite spam direktorijum ukoliko ne dobijete naš email sa linkom preko koga ćete moći da slušate predavanja i učestvujete u diskusiji.

Srdačan pozdrav,

Katedra za imunologiju
Medicinskog fakulteta
Univerziteta u Beogradu

Navedena edukacija je u postupku akreditacije.

Prilog:

S poštovanjem,
Centar za CME

2021-11-04T12:11:25+00:00 04.11.2021.|Konkursi u organizaciji CMS, Kontinuirana, Predavanja|