Obaveštenje o dobijanju priznanja Dr Janka Nikolića

//Obaveštenje o dobijanju priznanja Dr Janka Nikolića

Obaveštenje o dobijanju priznanja Dr Janka Nikolića

Poštovane koleginice i kolege,
Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu (MFUB) sa velikim zadovoljstvom obaveštava da je Dr Janko Nikolić, profesor po pozivu na našem fakultetu i đak naše Škole, dobio prestižno priznanje, odnosno da je proglašen istraživačem godine u Arizoni (SAD) za rad o starenju, imunitetu i kovid-19 bolesti.
Čestitamo i radujemo se velikom uspehu našeg kolege, koji nikada nije zaboravio fakultet na kome je diplomirao, napravio prve istraživačke korake i sa kojim kontinuirano sarađuje. Pre dve nedelje bio je naš gost, kao predavač na otvaranju Global Students Conference, koja je uspešno održana u organizaciji CSNIRSa MFUB.
Više detalja možete naći na linku:

DEKANSKI KOLEGIJUM MEDICINSKOG FAKULTETA

2021-11-09T13:52:42+00:00 09.11.2021.|Predavanja|