Svečana promocija časopisa Medicinski podmladak

/, Slajder Tribine i Predavanja, Studenti/Svečana promocija časopisa Medicinski podmladak

Svečana promocija časopisa Medicinski podmladak

Poštovani,

Velika nam je čast, da najavimo svečanu promociju Medicinskog podmlatka na kojoj ćemo prikazati svoje dosadašnje rezultate i zahvaliti se svima koji su nam pomogli da sve to ostvarimo. Na promociji će biti predstavljena čak tri štampana izdanja Medicinskog podmlatka:

1. Sveska 3 jubilarnog 70. volumena,
  2. Tematska hematološka sveska 71. volumena,
  3. Tematska COVID-19 sveska 72. volumena

Svečana promocija održaće se u petak 17. decembra 2021. godine u 13č u Svečanoj sali dekanata.

Planirana svečanost će, zbog pandemije COVID-19  i poštovanja protivepidemijskih mera, imati skromniji karakter od predviđenog. Svečana promocija moći će da se prati i uživo, putem linka:

S poštovanjem,
Redakcija Medicinskog podmlatka

2022-01-01T21:07:25+00:00 13.12.2021.|Opšte vesti, Slajder Tribine i Predavanja, Studenti|