Zakazana je sednica Veća za specijalističku nastavu

////Zakazana je sednica Veća za specijalističku nastavu

Zakazana je sednica Veća za specijalističku nastavu

Poštovani članovi Veća za specijalističku nastavu,

Obaveštavam Vas da će se 3. sednica  Veća za specijalističku nastavu  održati elektronskim putem u četvrtak 27.01.2022. godine sa početkom u 12,00 časova, u skladu sa aktuelnom epidemiološkom situacijom i merama za suzbijanje epidemije izazvane korona virusom.
Dnevni red sednice i materijal su dostupni na Oblaku fakulteta nakon logovanja. Elektronska sednica će se održati putem Zoom platforme, link za pristupanje je poslat na vaše i-mejl adrese.

Molim Vas da  uzmete učešće u zakazanoj sednici Veća za specijalističku nastavu.

S poštovanjem,

Prodekan Medicinskog fakulteta
Prof. dr Arsen Ristić, s.r.

2022-01-24T14:25:19+00:00 24.01.2022.|Naslovna, Slajder Fakultet|