Overa I i upis II semestra, šk 2021/⁠22. god

/, Specijalizacije, Specijalizacije - Aktuelno/Overa I i upis II semestra, šk 2021/⁠22. god

Overa I i upis II semestra, šk 2021/⁠22. god

OBAVEŠTENJE ZA OVERU PRVOG I UPIS DRUGOG SEMESTRA ZA LEKARE
UPISANE NA UŽU SPECIJALIZACIJU ŠKOLSKE 2021/22. GODINE

Overa prvog i upis drugog semestra će se obaviti od 21.02. do 28.02.2022. godine od 09 do 14 časova u Službi za specijalističku nastavu Medicinskog fakulteta.

Uslov za overu prvog semestra:

• Potpisi rukovodioca predmeta Zdravstvena statistika i Zdravstvena informatika
  • Poptpis šefa katedre za praktičnu i teorijsku nastavu prvog semestra

Za upis treba priložiti:

• Indeks
  • Semestralni list popunjen po indeksu

(semestralni list se kupuje u skriptarnici Fakulteta)

• Dokaz o uplati troškova drugog semestra (uplatnica ukoliko troškove snosi kandidat lično, izvod računa ukoliko ustanova snosi troškove)
  • Lekari zaposleni u Kliničkom centru Srbije donose potvrdu iz Centra za NIR o preuzimanju troškova drugog semestra