CSNIRS – Peta tribina

/, CSNIRS/CSNIRS – Peta tribina

CSNIRS – Peta tribina

Drage koleginice i kolege,

Peta edukativna tribina Centra za stručni i naučno-istraživački rad studenta biće održana u ponedeljak, 21.03. u 15č.

Tradicionalno, petu tribinu pod nazivom „Kako upropastiti rođenu prezentaciju” održaće prof. dr Miloš Bajčetić. Studenti koji prvi put prezentuju svoje radove, ali i studenti koji već imaju iskustva, moći će da saznaju kako da se na najbolji način izbore sa izazovima prezentovanja rada na Mini simpozijumu.

Tribini se može pristupiti putem linka. Tribina će takođe biti snimljena i biće omogućeno naknadno gledanje.

Studenti koji prvi put pišu rad, u obavezi su da prisustvuju na najmanje 3 od 5 edukativnih tribina koje organizuje CSNIRS. Prema članu 13. Pravilnika o radu Centra za stručni i naučno-istraživački rad studenata, studenti koji ne ispune taj uslov neće moći da prezentuju rad na Mini simpozijumu.

Svim koleginicama i kolegama želimo mnogo sreće u savladavanju izazova koji su pred nama!

Vaš CSNIRS

2022-03-06T09:36:18+00:00 06.03.2022.|Naslovna, CSNIRS|