Otvoren poziv za Erazmus + studentske mobilnosti na nivou doktorskih studija

///, Naslovna/Otvoren poziv za Erazmus + studentske mobilnosti na nivou doktorskih studija

Otvoren poziv za Erazmus + studentske mobilnosti na nivou doktorskih studija

Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da je na univerzitetskoj platformi za Erazmus+ studentske mobilnosti Mobion otvoren poziv na nivou doktorskih studija. Neke od zemalja koje su trenutno u opticaju su Švedska, Italija, Severna Makedonija i Slovenija. Rok za prijavu na italijanskim univerzitetima je 15. maj 2022., dok je za Švedsku, Severnu Makedoniju i Sloveniju rok za prijavu 17. april 2022.

Više informacija možete pronaći na sledećem linku: https://mobion.bg.ac.rs/erasmus+/open-calls

Ukoliko ste zainteresovani za neku od dostupnih mobilnosti, a imate određene nedoumice ili pitanja, pišite na mejl kolege Uroša Tošića – uros.tosic@med.bg.ac.rs

S poštovanjem
Centar za međunarodnu saradnju