Obaveštenje za istraživače koji prijavljuju projekte u okviru programa „PRIZMA“

//Obaveštenje za istraživače koji prijavljuju projekte u okviru programa „PRIZMA“

Obaveštenje za istraživače koji prijavljuju projekte u okviru programa „PRIZMA“

ETIČKA KOMISIJA
MEDICINSKOG FAKULTETA
UNIVERZITETA U BEOGRADU

OBAVEŠTENJE ZA ISTRAŽIVAČE KOJI PRIJAVLJUJU PROJEKTE U OKVIRU PROGRAMA „PRIZMA“

Mole se istraživači koji prijavljuju naučnoistraživačke projekte u okviru programa „Prizma“ Fonda za nauku Republike Srbije, da materijal za davanje saglasnosti Etičke komisije dostave najkasnije do 26.8.2022. godine, kako bi članovi Komisije imali vremena da ga razmotre, traže eventualne korekcije ili dopune i donesu odluku. Za sve naknadne zahteve Etička komisija ne može da garantuje da će biti razmatrani u roku predviđenom za podnošenje prijave.

Istraživači koji prijavljuju projekat za koji su dobili saglasnost u prethodnom konkursu (program „Ideje“) mogu da dostave samo dopunu protokola, sa navedenim izmenama i dopunama, ukoliko ih ima.

Za sva dodatna pitanja obratite se sekretarijatu Etičke komisije na imejl: ivana.toskovic@med.bg.ac.rs.

Prof. dr Siniša Pavlović
Predsednik Etičke komisije