Nacionalni info dan u okviru Erasmus+ projekta AddFree

/, Slajder Tribine i Predavanja/Nacionalni info dan u okviru Erasmus+ projekta AddFree

Nacionalni info dan u okviru Erasmus+ projekta AddFree

Nacionalni info dan u okviru Erasmus+ projekta AddFree održaće se 25.10.2022. godine, sa početkom u 14.30 časova, na Medicinskom fakultetu, Univerziteta u Beogradu, dr Subotića 8 (Svečana sala Dekanata). Pozivamo sve nastavnike, roditelje, lekare i druge koji se bave edukacijom dece, mladih i odraslih, zainteresovane za prepoznavanje problema i prevenciju pušenja, zloupotrebe alkohola i problematične upotrebe interneta na Nacionalni Info dan u okviru koga će biti predstavljeni rezultati AddFree projekta i predstavljena online platforma za edukaciju.

Preuzmite pozivnicu za Info dan na sledećem LINKU

2022-10-21T11:43:31+00:00 21.10.2022.|Naslovna, Slajder Tribine i Predavanja|