DODATNO POJAŠNJENJE O SISTEMU ZA PRAĆENJE I EVALUACIJU NASTAVE-ATENDIS

///, Studenti/DODATNO POJAŠNJENJE O SISTEMU ZA PRAĆENJE I EVALUACIJU NASTAVE-ATENDIS

DODATNO POJAŠNJENJE O SISTEMU ZA PRAĆENJE I EVALUACIJU NASTAVE-ATENDIS

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da je tekuća verzija informacionog sistema za praćenje i evaluaciju nastave pilot verzija za testiranje informacionog sistema koje će trajati do kraja zimskog semestra školske 22/23. godine.

Nakon test faze sistema biće organizovana prezentacija rezultata i otvorena široka diskusija sa nastavnicima/saradnicima i studentima integrisanih akademskih studija o mogućnostima unapređenja postojećeg rešenja.

Do konačnog uvođenja informacionog sistema za praćenje i evaluaciju nastave nastavnici i saradnici su u obavezi  da evidentiraju prisustvo studenata na način na koji su to do sada radili a studenti su u obavezi da popune dosadašnju anketu o studentskom vrednovanju pedagoškog rada nastavika i saradnika na kraju semestra.

PRODEKAN ZA NASTAVU

Prof.dr Dušan Popadić