Otvoren poziv za trening mobilnosti – Erasmus+

Dragi studenti,

Ovom prilikom vas obaveštavamo da je otvoren poziv za prijavu studenata za trening mobilnosti (prakse) u okviru Erasmus+ programa mobilnosti. Poziv će biti otvoren do 18. decembra 2022. godine. Sve informacije su dostupne na sledećem linku: https://mobion.bg.ac.rs/erasmus+/how-to-apply/ka103/required-documents-ka103-outgoing-students-for-traineeships

Kao i do sada, kada je u pitanju ovaj tip mobilnosti, studenti sami pronalaze odgovarajuće institucije koje će ih ugostiti. Trening mobilnosti u okviru ovog poziva studenti mogu realizovati najkasnije do 31. oktobra 2023. godine (odlazak, boravak od minimalno 2 meseca i povratak).

Centar za međunarodnu saradnju

2022-11-14T10:49:47+00:00 14.11.2022.|Konkursi u organizaciji CMS, Naslovna, Naslovna Slajder|