/, Predavanja/Predavanje prof. dr Janka Nikolića “Akutni i produženi kovid – novi rezultati i saznanja”

Beograd, 13.2.2023.

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će gost Medicinskog fakulteta u Beogradu i Katedre imunologije biti prof. dr Janko Nikolić sa Medicinskog fakulteta Univerziteta u Arizoni, SAD. Prof. dr J. Nikolić-Žugić je gostujući profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu od 2003. godine.

Prof. dr J. Nikolić će tom prilikom održati predavanje:

“Akutni i produženi kovid – novi rezultati i saznanja”

Predavanje će se održati u ponedeljak, 20. februara 2023. u 12 časova u Svečanoj sali Dekanata Medicinskog fakulteta.

U očekivanju vašeg dolaska,

S poštovanjem,