////Odlikovanje povodom Dana državnosti Srbije, Klinici za digestivnu hirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Srbije, dodeljen Sretenjski orden trećeg stepena

Klinici za digestivnu hirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Srbije je, povodom Dana državnosti, dodeljen Sretenjski orden trećeg stepena. Orden je prof. dr Velimiru Markoviću, direktoru Klinike, uručio predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svečanoj proslavi održanoj 15. februara 2023. godine.

2023-02-17T09:35:27+00:00 17.02.2023.|Naslovna|