Pristupno predavanje dr Maja Životić

///Pristupno predavanje dr Maja Životić

Pristupno predavanje dr Maja Životić

Obaveštenje o izmeni vremena održavanja pristupnog predavanja za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Patologija

Najavljeno pristupno predavanje dr Maje Životić sa temom „Molekularna osnova intersticijske fibroze u bubrezima – značaj novih terapijskih modaliteta“ će se održati 24.02.2023. u 10 časova umesto u 8 časova u Biblioteci Instituta za patologiju (prvi sprat) Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Članovi komisije za ocenu pristupnog predavanja (broj Odluke 1076/⁠2)

Prof. dr Sanja Radojević Škodrić
Prof. dr Duško Dunđerović
Prof. dr Radmila Janković

Obaveštenje o održavanju pristupnog predavanja za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Patologija

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata, dr Maju Životić, po konkursu raspisanom dana 18.01.2023. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Patologija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom: „Molekularna osnova intersticijske fibroze u bubrezima – značaj novih terapijskih modaliteta“ za petak 24. februar 2023. godine u 8 sati u Biblioteci Instituta za patologiju (prvi sprat) Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Beograd, 17. februar 2023.

Članovi komisije za ocenu pristupnog predavanja (broj Odluke 1076/⁠2)

Prof. dr Sanja Radojević Škodrić
Prof. dr Duško Dunđerović