Pristupno predavanje dr Marina Stamenković

///Pristupno predavanje dr Marina Stamenković

Pristupno predavanje dr Marina Stamenković

Obaveštenje o održavanju pristupnog predavanja za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Imunologija

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata, dr Marinu Stamenković, po konkursu raspisanom dana 18.01.2023. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Imunologija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom: „Uloga citokina u imunskom odgovoru“ za petak 24. februar 2023. godine u 10 sati u biblioteci Laboratorije za Imunologiju Instituta za mikrobiologiju i imunologiju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Beograd, 17. februar 2023.

Članovi komisije za ocenu pristupnog predavanja:

Prof. dr Vera Pravica
Prof. dr Miloš Marković