Pristupno predavanje dr Jovana Paunović Pantić

///Pristupno predavanje dr Jovana Paunović Pantić

Pristupno predavanje dr Jovana Paunović Pantić

Obaveštenje

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata, dr Jovanu Paunović Pantić, po konkursu raspisanom dana 18.1.2023. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Patološka fiziologija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom: „Patofiziološki aspekti sideropenijskih anemija“ za 02.03. 2023. godine u 14časova u Seminarskoj sali Instituta za patološku fiziologiju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Članovi komisije

Prof. dr Tatjana Radosavljević