Pristupno predavanja: Dr Marta Bižić, Dr Maja Miličković, Dr Vladimir Kojović

///Pristupno predavanja: Dr Marta Bižić, Dr Maja Miličković, Dr Vladimir Kojović

Pristupno predavanja: Dr Marta Bižić, Dr Maja Miličković, Dr Vladimir Kojović

Obaveštavamo Vas da će prijavljeni kandidati na raspisanom konkursu od 18.01.2023. godine u listu „Poslovi“ za izbor dva nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (dečja hirurgija) na Medicinskom fakultetu u Beogradu, održati pristupno predavanje dana 21.03.2023. godine u sali za sastanke Univerzitetske dečije klinike (UDK) od 9 časova, i to:

Dr Marta Bižić sa temom: „Trauma urotrakta u dečijem uzrastu“,
Dr Maja Miličković sa temom: „Hirurško lečenje Kronove bolesti kod dece“ i
Dr Vladimir Kojović sa temom: „Savremeni tretman poremećaja polne diferencijacije“,

pred komisijom:

1. Prof dr Sanja Sinđić-⁠⁠Antunović, predsednik