ANSO (Alliance of International Science Organizations)

///, Naslovna/ANSO (Alliance of International Science Organizations)

ANSO (Alliance of International Science Organizations)

Poštovane kolege i koleginice,

Univerzitet u Beogradu je od oktobra 2019. godine učlanjen u ANSO (Alliance of International Science Organizations), udruženje nastalo u okviru inicijative “Pojas i put”, o kojem više informacija može da se sazna na zvaničnoj stranici http://www.anso.org.cn/.
Alijansa je objavila poziv za ideje i predloge u cilju zajedničkih istraživačkih i obrazovnih projekata za 2024. godinu. Akcenat je stavljen na saradnju u oblasti nauke i tehnologije članica ANSO.
U prilogu se nalaze informacije koje se odnose na obe vrste projekata (vodiči, formulari, spisak ANSO članica). Predlozi projekata se mogu poslati do 30. aprila 2023. godine na imejl anso-crpp@anso.org.cn (istraživački projekti), odnosno training@anso.org.cn (obrazovni projekti).

Centar za međunarodnu saradnju
Medicinski fakultet

Prilog:

Materials for ANSO Collaborative Research:

Materials for ANSO Training Project:

2023-03-21T14:33:49+00:00 21.03.2023.|Konkursi u organizaciji CMS, Naslovna|