/, Stipendije i fondacije/Program za izvrsne projekte mladih istraživača i naučnika u ranoj fazi karijere (PROMIS 2023)

Poštovane koleginice i kolege,

Fond za nauku Republike Srbije raspisao je javni poziv za finansiranje projekata u okviru Programa za izvrsne projekte mladih istraživača i naučnika u ranoj fazi karijere (PROMIS 2023), namenjen izvrsnim projektima mladih istraživača, u ranoj fazi karijere (https://fondzanauku.gov.rs/poziv/2023/05/program-za-izvrsne-projekte-mladih-istrazivaca-i-naucnika-u-ranoj-fazi-karijere/).

Ohrabrujemo sve koleginice i kolege koji ispunjavaju uslove konkursa da se prijave. Projekti će omogućiti mladim doktorima nauka da definišu sopstvene programe istraživanja, oforme sopstvene timove i sarađuju sa odgovarajućim laboratorijama i istraživačkim centrima u Srbiji i svetu.

S izrazima iskrene podrške i najboljim željama za uspeh,

Prof. dr Lazar Davidović, dekan Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu
Prof. dr Tatjana Pekmezović, prodekan za nauku Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

2023-05-25T09:03:13+00:00 12.05.2023.|Naslovna, Stipendije i fondacije|