Pristupno predavanje dr Jelena Milin-Lazović

///Pristupno predavanje dr Jelena Milin-Lazović

Pristupno predavanje dr Jelena Milin-Lazović

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata, dr Jelene Milin-⁠Lazović, po konkursu raspisanom dana 26.04.2023. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Statistika i informatika u medicini na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom:“ Statistički softveri za meta-⁠analizu: Rayyan, Review Manager i njihove mogućnosti“ za četvrtak 01. jun 2023. godine u 11 sati u Vežbaonici Instituta za medicinsku statistiku i informatiku Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Članovi komisije za ocenu pristupnog predavanja (broj Odluke 3975/⁠2)

Prof. dr Nataša Milić
Prof. dr Dejana Stanisavljević