////Potpisan Ugovor o naučno-stručnoj i poslovnoj saradnji sa medicinskim fakultetima u Republici Srpskoj

Predstavnici Medicinskog fakulteta u Beogradu, prof. dr Lazar Davidović, dekan, prof. dr Danica Grujičić, prodekan za finansije Medicinskog fakulteta i Ministar zdravlja Republike Srbije, prof. dr Aleksandar Simić, šef Katedre hirurgije sa anesteziologijom i doc. dr Ognjan Skrobić, sekretar Katedre, bili su gosti Medicinskog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina.

Tom prilikom su dekan, prof. dr Lazar Davidović, dekan Medicinskog fakulteta u Banjoj Luci, prof. dr Ranko Škrbić, i dekan Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu, prof. dr Dejan Bokonjić potpisali novi Ugovor o naučno-stručnoj i poslovnoj saradnji, koji je samo nastavak dugogodišnje uspešne saradnje kao i njeno dalje intenziviranje.

Ovom prilikom takođe je održana i svečana promocija novog udžbenika za integrisane akademske studije medicine pod nazivom „Hirurgija sa anesteziologijom” u izdanju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu na Banskom dvoru.

2023-06-09T11:54:58+00:00 09.06.2023.|Naslovna|