/, Slajder Tribine i Predavanja/Pristupna predavanja: kl.ass. dr Maja Miličković i kl.ass. dr Vladimir Milovanović

Obaveštavamo Vas da će pristupna predavanja kandidata koji su rijavljeni na konkurs raspisan dana 26.04.2023. godine u listu Poslovi za izbor dva nastavnika u zvanje DOCENTA, za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (dečja hirurgija), održati u cetvrtak 29.6.2023. u sali za sastanke Univerzitetske dečije klinike (UDK) od 9 časova.

Kandidati i teme su :
kl.ass. dr Maja Miličković, Tema: „Splenektomija kod dece – indikacije i hirurski pristupi“
kl.ass. dr Vladimir Milovanović, Tema: „Osnovi savremene pedijatrijske kardiohirurgije“.

Komisija za ocenu pristupnih predavanja u sastavu:
1. Prof dr Sanja Sinđić-⁠Antunović, predsednik
2. Prof dr Mila Stajević-⁠Popović, član i