Upis na prvu godinu studija IAS

SPUŠTANJE RANG LISTE NA MESTO NEUPISANIH BUDŽETSKIH STUDENATA

U roku predviđenom za upis  budžetskih studenata nije se upisalo 26 kandidata.

Upis na preostali broj upražnjenih budžetskih  mesta od  ranga 478 zaključno sa  rangom  504  je u petak 7.7.2023. od 10,00 – 12,00 časova.

Kandidat koji je stekao pravo upisa i ne upiše se u predviđenom roku gubi pravo na upis i umesto njega će se upisati sledeći kandidat po redosledu na rang listi

Kandidati označeni zvezdicom su kandidati koji su srednju školu završili pre školske 2022/2023. godine i bili upisani u prvu godinu nekog studijskog programa prvog stepena visokog obrazovanja u statusu studenta koji se finansira iz budžeta pa se upisuju u statusu samofinansirajućih studenata kao i strani državljani.

DEKAN

MEDICINSKOG FAKULTETA

Prof. dr Lazar Davidović, s.r.