Poziv na predavanje-dr Nikos Kesaris (Nicos Kessaris)

/, Predavanja, Slajder Tribine i Predavanja/Poziv na predavanje-dr Nikos Kesaris (Nicos Kessaris)

Poziv na predavanje-dr Nikos Kesaris (Nicos Kessaris)

Beograd, 10.7.2023.

Poštovane koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da će gost Medicinskog fakulteta u Beogradu biti dr Nikos Kesaris (Nicos Kessaris), transplantacioni hirurg iz Guy’s Hospital, Evelina London Children’s Hospital, London, Velika Britanija.

Dr Kesaris će tom prilikom održati predavanje pod nazivom

„Challenges in pediatric kidney transplantation

Predavanje će se održati u sredu, 12. jula 2023. u 12 časova u Svečanoj sali Dekanata Medicinskog fakulteta.

Prilikom svoje posete tokom ove nedelje dr Kesaris će na Univerzitetskoj dečjoj klinici Tiršova uraditi i dve kompleksne žive transplantacije bubrega.

U uverenju da ćete svojim dolaskom doprineti značaju ovog predavanja,

S poštovanjem,

DEKANSKI KOLEGIJUM
MEDICINSKI FAKULTET