Akademik profesor Petar Seferović ponovo na Clarivate listi

////Akademik profesor Petar Seferović ponovo na Clarivate listi

Akademik profesor Petar Seferović ponovo na Clarivate listi

Univerzitet u Beogradu se ove godine ponovo našao među 400 najboljih univerziteta na Šangajskoj listi, zahvaljujući, u značajnoj meri, akademiku profesoru Petru Seferoviću koji je, pored profesora Dragana Pamučara sa Fakulteta organizacionih nauka, jedan od najcitiranijih autora u prethodnoj godini prema Clarivate listi, koja rangira visokocitirane svetske istraživače. Koliki je naučni doprinos akademika Seferovića, koji se na pomenutoj listi našao i prethodne godine, govori i činjenica da poeni ostvareni na ovoj listi nose 20% ukupnog skora na Šangajskoj listi.

2023-08-17T11:10:13+00:00 17.08.2023.|Naslovna|