///Pristupno predavanje: Mujović dr Nebojša, Parapid dr Biljana, Potpara dr Tatjana i Trifunović dr Danijela

Poštovani,

Obaveštavamo Vas da će kandidati, učesnici konkursa koji je objavljen dana 19.07.2023. godine u oglasnim novinama NSZ „Poslovi“ i na internet prezentaciji Medicinskog fakulteta u Beogradu za izbor tri nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Interna medicina (kardiologija) održati pristupno predavanje u ponedeljak 18.09.2023. godine u amfiteatru Klinike za endokrinologiju UKCS (bivša Interne B klinika), i to:

1. Mujović dr Nebojša, docent Medicinskog fakulteta u Beogradu
    Tema: „NAPRASNA SRČANA SMRT“ sa počekom u 10 časova
  2. Parapid dr Biljana, klinički asistent Medicinskog fakulteta u Beogradu
    Tema: „SEKUNDARNA PREVENCIJA KARDIOVASKULARNIH BOLESTI“ sa početkom u 10.30 časova
  3. Potpara dr Tatjana, docent Medicinskog fakulteta u Beogradu
    Tema: „PRETKOMORSKI POREMEĆAJI RITMA“ sa počekom u 11 časova
  4. Trifunović dr Danijela, docent Medicinskog fakulteta u Beogradu
    Tema: „VALVULARNE MANE“ sa počekom u 11,30 časova

Komisija za pristupno predavanje:

1. Prof. dr Arsen Ristić, redovni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu
  2. Prof. dr Branislava Ivanović, redovni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu
  3. Prof. dr Milana Brajović, redovni profesor Stomatološkog fakulteta u Beogradu

2023-08-28T09:52:47+00:00 24.08.2023.|Slajder Tribine i Predavanja|