Konačne rang liste IAS i OAS – Drugi konkursni rok

/, Konkursi OAS - Sestrinstvo, Naslovna/Konačne rang liste IAS i OAS – Drugi konkursni rok

Konačne rang liste IAS i OAS – Drugi konkursni rok

Preuzmite: Konačna rang lista IAS Medicina 2023/2024 -DRUGI KONKURSNI ROK-

UPIS 4 DRŽAVLJANA REPUBLIKE SRBIJE KOJI SU SREDNJU ŠKOLU ZAVRŠILI U INOSTRANSTVU

NAKON ISTEKA ROKA ZA PRIMEDBE  NA PRELIMINARNU RANG LISTU, A S OBZIROM DA  NIJE BILO PRIMEDBI NA PRELIMINARNU RANG LISTU LISTA SE SMATRA KONAČNOM.

UPIS PRVA ČETIRI  RANGIRANA  KANDIDATA JE 11.9.2023. U 9 ČASOVA

KANDIDAT NA UPIS PODNOSI:

1. Nostrifikovanu diplomu o završenoj srednjoj školi i overene kopije svedočanstava ili potvrdu o tome da je započeta nostrifikacija, originalna dokumenta podnose se na uvid.
    Ukoliko kandidat poseduje izvod iz matične knjige rođenih može ga poneti na    upis.
  3. Lekarsko uverenje – original
  4. Dve fotografije formata 4,5 x 3,5 cm
  5. Popunjen jedan obrazac ŠV 20 – preuzeti sa linka: ŠV – 20 OBRAZAC, a  drugi popuniti elektronsku verziju ŠV-20 u toku prvog semestra 2023/2024.
  6. Indeks sa popunjenom prvom stranicom i zalepljenom fotografijom (foliju ne lepiti);
  7. Dokaz o uplati naknade za Centar za razvoj karijere u iznosu od 100,00 dinara za studente na budžetu
  8. Dva primerka popunjenog i potpisanog ugovora o studijama- dobijaju se u Studentskoj službi;

Račun primaoca 840-1139666-89

Poziv na broj 020-19184 -3

NAPOMENA : Kandidat koji je stekao pravo upisa i ne upiše se u za to predviđenom roku, gubi pravo upisa.

UPIS KANDIDATA 11. SEPTEMBRA 2023. GODINE OD 9,00 DO 13,00 ČASOVA
SPUŠTANJE RANG LISTE NA MESTO NEUPISANIH STUDENATA 12. SEPTEMBRA 2023. GODINE OD 9,00 DO 11,00 ČASOVA
PROZIVKA DO POPUNE BROJA 12. SEPTEMBRA 2023. GODINE  U 12,00 ČASOVA

UPIS NA PRVU GODINU STUDIJA OAS SESTRINSTVO
ŠKOLSKA 2023/24.

DRUGI UPISNI ROK

Preuzmite: KONAČNA RANG LISTA OAS SESTRINSTVO – DRUGI KONKURSNI ROK

Upis kandidata po konačnoj rang listi  obaviće se 11.09.2023.  u 9 časova u Studentskoj službi Fakulteta.

KANDIDATI NA UPIS PODNOSE:

1. Overene fotokopije dokumenata srednje škole i originalna dokumenta na uvid;
  2. Izvod iz matične knjige rođenih (Fakultet,  pribavlja po službenoj dužnosti izvod iz matične knjige rođenih);
    Ukoliko kandidat poseduje izvod iz matične knjige rođenih može ga poneti na upis.
  3. Lekarsko uverenje-original
  4. Jedan obrazac ŠV 20 – obrazac preuzeti sa linka: ŠV – 20 OBRAZAC , popuniti i zalepiti fotografiju,  drugi obrazac student popunjava  elektronsku verziju ŠV-20  u toku prvog semestra 2023/2024;
  5. Indeks sa popunjenom prvom stranicom i zalepljenom fotografijom ( foliju ne lepiti preko slike );
  6. Za studente na budžetu dokaz o uplati naknade za Centar za razvoj karijere u iznosu od 100,00 dinara
    Račun primaoca 840-1139666-89
    Poziv na broj 020-19184 -3
  7.  Dva primerka popunjenog i potpisanog ugovora o studijama- dobijaju se u Studentskoj službi;