Otvorena vrata za kandidate za upis na doktorske akademske studije

///, Studenti/Otvorena vrata za kandidate za upis na doktorske akademske studije

Otvorena vrata za kandidate za upis na doktorske akademske studije

Poštovane koleginice i kolege,

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da Sekcija studenata doktorskih akademskih studija (DAS) Studentskog parlamenta Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, uz podršku Uprave Škole organizuje „Otvorena vrata za kandidate za upis na doktorske akademske studije“.

Pozivamo sve zainteresovane studente da u nedelji od 25.9. do 29.9.2023. u periodu od 13 do15 časova dođu na “Otvorena vrata“, gde će imati priliku da se upoznaju sa kolegama koji su u skorašnje vreme odbranili svoje doktorske disertacije, na različitim modulima i tom prilikom saznaju više o izboru modula, izradi doktorske teze i samoj odbrani.

Otvorena vrata za kandidate za upis na DAS će se održati u Klubu nastavnika, na drugom spratu Dekanata.

Sekcija studenata DAS

2023-09-20T09:53:52+00:00 20.09.2023.|Naslovna, Studenti|