Obaveštenje za studente prve godine

///, Studenti/Obaveštenje za studente prve godine

Obaveštenje za studente prve godine

UVODNI  ČAS  DEKANA ZA STUDENTE PRVE GODINE ODRŽAĆE SE U PONEDELJAK  2.10.2023. U AMFITEATRU INSTITUTA ZA PATOLOGIJU U 8,00 ČASOVA.

POSLE UVODNOG ČASA, STUDENTI NASTAVLJAJU NASTAVU PO RASPOREDU ZA TAJ DAN.

– RASPORED NASTAVE I SEMESTRA ZA STUDENTE PRVE GODINE ŠKOLSKE 2023/24  PREUZMITE OVDE

KATEDRE ZA UŽE NAUČNE OBLASTI  ĆE NAKNADNO DA ISTAKNU DETALJNE RASPOREDE.

MOLE SE STUDENTI DA PRATE OBAVEŠTENJA NA SAJTU FAKULTETA.

– SPISAK STUDENATA PO GRUPAMA PREUZMITE OVDE

AKTUELNI PODACI KOJI SE TIČU IZVOĐENJA NASTAVE, RASPOREDI I OSTALA OBAVEŠTENJA ZA STUDENTE NALAZE SE NA STUDIJSKOM PORTALU.

MOLE SE SVI STUDENTI UPISANI U PRVU GODINU ŠKOLSKE 2023/24 DA PRISTUPE E STUDENTU I DA POPUNE ELEKTRONSKI OBRAZAC ŠV 20 DO POČETKA NASTAVE RADI OBRADE PODATAKA U JISP-U

2023-09-29T16:55:27+00:00 29.09.2023.|Naslovna, Studenti|