OBJAVLJENI REZULTATI KONKURSA FONDA ZA NAUKU IZ PROGRAMA PRIZMA

/, Stipendije i fondacije/OBJAVLJENI REZULTATI KONKURSA FONDA ZA NAUKU IZ PROGRAMA PRIZMA

OBJAVLJENI REZULTATI KONKURSA FONDA ZA NAUKU IZ PROGRAMA PRIZMA

Poštovane koleginice i kolege,

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da su na konkursu Fonda za nauku iz programa Prizma odobrena tri projekta čiji je nosilac Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu. Rukovodiocima odobrenih projekata, akademiku prof. dr Goranu Stankoviću, doc. dr Ini Gajić, naučnom saradniku dr Kseniji Đukić i njihovim saradnicima, upućujemo najiskrenije čestitke i želimo puno uspeha u realizaciji projekata.

Osim toga, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu je partner u još 14 odobrenih projekata iz programa Prizma u različitim naučnim oblastima.

05.10.2023. godine

Dekanski kolegijum Medicinskog fakulteta